بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه ساتن / نمایندگی فروش پارچه مبلی ساتن

نمایندگی فروش پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن شاید در گذشته محبوبیت این روزها را نداشته و معمولا جز اخرین انتخاب های خریداران پارچه های مبلی محسوب میشد اما امروزه این پارچه ها محبوبیت زیادی پیدا کردند و خرید و فروش در این پارچه های مبلی زیاد شده است .
یکی از دلایلی که این پارچه های مبلی در خرید و فروششان پیشرفت کردند به دلیل افزایش کیفیت این پارچه های مبلی است و همچنین تنوع رنگی ای که دارند.

 پارچه مبلی ساتن

 

مزیت پارچه مبلی ساتن چیست؟

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد که شاید تنوع در رنگ ها و طرح های این پارچه های مبلی از بقیه پارچه های مبلی بهتر و بیشتر حتی این روزها کارخانه های پارچه های مبلی ساتن روز به روز به تولید رنگ های بیشتری از این پارچه های مبلی میپردازند.

 

پارچه مبلی ساتن

 

معایب پارچه مبلی ساتن

از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید که خب اگر با دقت به این موضوع توجه داشته باشید متوجه میشود که این پارچه های مبلی از نظر اقتصادی هم شاید به صرفه نباشند و هزینه های اضافی را برای شما بتراشند.

 

پارچه مبلی ساتن

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی ساتن چگونه است ؟

یکی از دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی تنوع رنگی این پارچه های مبلی است که شما بهتر است برای اینکه بتوانید همه ی این رنگ ها را ببینید قبل از مراجعه به فروشگاه ها به سایت های معتبر سر بزنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی ساتن

عرضه انواع پارچه ساتن طلایی

انواع پارچه ساتن طلایی در مدل های مختلف و با برند های متفاوتی در بازار …