بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / قیمت عمده پارچه مبلی پورشه در یزد

قیمت عمده پارچه مبلی پورشه در یزد

پارچه مبلی پورشه از جمله پارچه های وارداتی بسیار معروف است که این روزها مورد پسند بسیاری از خریداران پارچه های مبلی شده است .
این پارچه ها با وجود زیبایی ظاهری و کیفیت بالایی که دارند اما با قیمت های زیادی به فروش نمیرسند و قیمت ها برای این پارچه های مبلی بسیار مورد قبول است.

پارچه مبل پورشه

 

تشخیص تراکم در پارچه مبلی پورشه و بقیه پارچه های مبلی چگونه است ؟

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام انتخاب پارچه مبل باید در آن نهایت دقت را داشت، میزان تراکم، استحکام و همچنین جنس و بافت این پارچه های مبلی است.
هرچه میزان تراکم و استحکام پارچه مبل بیشتر باشد طول عمر پارچه بیشتری دارد و  لازم نیست پس از مدت کوتاهی پارچه های مبل را تعویض کرد که موضوع اهمیت سنجیدن تراکم در پارچه های مبلی را بیشتر میکند چون اگر پارچه های مبلی شما تراکم بالایی داشته باشد در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی میشود و مبلمانی با دوام دارید.
هنگام خرید مبل دقت داشته باشید که جنس پارچه مبل کشی نباشد زیرا پس از مدتی استفاده پارچه کش می آید و از روی مبل بلند می شود و جای نشستن بر روی آن باقی می ماند که این موضوع زیبایی ظاهری این پارچه های مبلی را از بین میبرد برای پی بردن به اینکه آیا پارچه مبل کشی است یا نه؟ می توانید پارچه را مقداری بکشید تا به راحتی متوجه جنس آن شوید.

 

پارچه مبلی پورشه

 

تنوع در رنگ و طرح پارچه مبلی پورشه

یکی دیگر از دلایل پیشرفت در فروش این پارچه های مبلی تنوع داشتن در رنگ و طرح این پارچه های مبلی است که دست شما برای انتخاب باز است.

 

پارچه مبلی پورشه

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی پورشه

برای خرید اینترنتی این پارچه های مبلی میتوانید به سایت های معتبر سر بزنید و از طریق این سایت ها به صورت انلاین خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه مبلی مازراتی

قیمت پارچه مبلی مازراتی مرغوب

قیمت پارچه مبلی مازراتی مرغوب در بازار ها بر اساس لیست هایی تعیین می گردد. …