بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی چرم / قیمت عمده پارچه مبلی چرم در تهران

قیمت عمده پارچه مبلی چرم در تهران

پارچه مبلی چرم همیشه بین مردم ایران محبوب بوده و طرفداران زیادی داشته که این محبوبیت روز به روز بیشتر میشوند و با زیاد شدن مشتری ها و خریداران این پارچه های مبلی کیفیت انها نیز بیشتر میشود و کارخانه های پارچه های چرم برای بهتر تولید کردن این پارچه ها تلاش میکنند.

پارچه مبلی چرم

 

قیمت پارچه مبلی چرم چگونه است ؟

پارچه های مبلی چرم بر خلاف تصور همه ی مردم که فکر میکنند همیشه با قیمت های بالایی به فروش میرسند اما میتوانید با هزینه های کمتری نیز انها را خریداری کنید.
با توجه به کیفیت این پارچه های مبلی و مزیت هایی که دارند هزینه کردن برای پارچه های چرم ارزش دارد چون شما اکر این پارچه ها را خریداری کنید تا چند سال دیگر نیازی به تعویض پارچه های مبلی خود ندارید چون انها طول عمر زیادی دارند که همین موضوع بسیار مهم است .

 

پارچه مبلی چرم

شستشو و تمیز کردن پارچه مبلی چرم

یکی از مهم ترین دلایلی که سبب محبوبیت این پارچه های مبلی شده است راحت شستن و تمیز کردن انها است که همین موضوع برای نوعروس ها بسیار مهم است که سبب میشود متقاضیان زیاد این پارچه ها نوعروس ها باشند چون معمولا نوعروس ها هستند که روی وسایل خانه ی خود حساس هستند و یا اکر لکه ای روی انها بریزد به راحتی پاک میشوند و شما را به درد سر نمیندازند.

 

پارچه مبلی چرم

 

بافت و جنس پارچه مبلی چرم

همانطور که میدانید چرم جزء الیاف طبیعی به شمار می آید و استفاده از چرم به عنوان پارچه مبل یکی از آسان ترین و کم دردسر ترین راه ها برای خانم های خانه دار می
باشند.
پارچه مبلی از جنس چرم به دلیل اینکه هوا از آن نفوذ نمی کند، گرما و سرما را به راحتی بروز می دهد و احساس چسبندگی و عرق کردن هنگام نشستن بر روی مبل های چرمی به این دلیل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی چرم

فروش شگفت انگیز پارچه مبلی چرم

پارجه مبلی چرم یکی از پارچه هایی است که همیشه جز پر طرفدار ترین و …