آراد برندینگ
خانه / پارچه مبلی تایتانیک / فروش فوق العاده پارچه مبلی تایتانیک

فروش فوق العاده پارچه مبلی تایتانیک

پارچه مبلی تایتانیک یکی از پرفروش ترین پارچه های مبلی است که می توانید آنها را در یافت آباد خریداری کنید این نوع از پارچه‌های موضوع از بهترین ساخته شده است و طرفداران زیادی
در سطح کشور دارند که شما می توانید از روش های مختلف به خرید این پارچه های مبلی بپردازید
همچنین فروش بالا سبب شده است تا این نوع از پارچه های مبلی خرید و فروش گسترده در سطح کشور داشته باشند و این خرید و فروش می‌شود تا تجارت بزرگی در ایران ایجاد کنند.پارچه مبلی تایتانیک

 

 

کاربردهای پارچه مبلی تایتانیک

زمانی که شما اسم تایتانیک را می شوید ممکن است هر چیزی به ذهنتان بیاید به جز پارچه های مبلی و صنعت پارچه های مبلی ، اما این نوع از پارچه های مبلی خرید و فروش گسترده ای در ایران دارد و به دلیل همین مزیت ها و کاربردهای زیادی در سطح کشور دارد.
یکی از مهم ترین کاربردهای این نوع از پارچه های مبلی استفاده از آنها برای مبل های استیل و منبت کاری شده است زیبایی آنها را دوچندان کند و یکی از مهمترین مزیت هایی می باشد که هیچ وقت پارچه های مبلی از مد نمی‌افتد و شما می توانید سال‌ها از آنها استفاده کنید .
از دیگر کاربردهای پارچه های مبلی تایتانیک استفاده از آنها برای مبل های اسپرت و کلاسیک است که همان‌طور که می‌دانید مبل های اسپرت این روزها محبوبیت بالایی بین خریداران پارچه های مبلی دارند که بسیاری از داران و مشتریان این پارچه های مبل را نسبت به پارچه های مبلی قدیمی و سلطنتی ترجیح می‌دهند و فروش بالایی در سطح کشور دارند.

 

 

قیمت پارچه مبلی تایتانیک

همانطور که می دانید این پارچه های مبلی نیز جزء پارچه های مبلی وارداتی هستند و از چین وارد ایران می‌شود .
پارچه هایی که از چین وارد می‌شوند معمولا با قیمت‌های پایین‌تر و مناسب‌تری به فروش می‌رسد اما باید این موضوع را بدانید که این پارچه های مبلی برخلاف تصور بسیاری از خریداران که فکر می کنند چون از چین وارد می‌شود کیفیت بالایی ندارد اما باید بدانید که از بهترین الیاف ساخته شده است و این کیفیت بالا سبب شده است تا طول عمر بالایی نسبت به بقیه پارچه های مبلی وارداتی داشته باشد که شما می توانید سالهای سال از آنها استفاده کنید.
نسبت به قیمت و هزینه ای که برای آنها صرف می کنید پارچه های مبلی مقرون به صرفه هستند چون شما می توانید با هزینه ای مناسب و با صرفه پارچه هایی با کیفیت خریداری کنید.
حتی اگر قصد دارید تا پارچه های مبلی تایتانیک را با قیمت‌های مناسب‌تری را خریداری کنید می توانید از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهید چون سایت های معتبر اینترنتی به شما کمک می کند تا هزینه های اضافی را به شدت کاهش دهید .
جدا از کم کردن هزینه های اضافی همچنین فروشگاه‌های اینترنتی سعی دارند تا محصولات را با قیمت‌های پایین‌تری به فروش برساند که شما می توانید این موضوع را خودتان مقایسه کنید با پارچه های مبلی که در فروشگاه‌ها قیمت‌گذاری می‌شود و پارچه‌ها و محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی هزینه هایشان مشخص می‌شود.
با توجه به وضعیت اقتصادی این روزهای ایران لیست قیمت مشخصی از آنها وجود ندارد اما شما می توانید قیمت تقریبا مشخصی از این پارچه های مبلی از طریق سایت های اینترنتی داشته باشید که باید به این نکته نیز توجه کنید که قیمت‌های این پارچه های مبلی بستگی به جنس و کیفیت آنها دارد یعنی پارچه مبلی تایتانیک هرچه با کیفیت بیشتری به فروش برسد قیمت آنها نیز بالاتر میرود.

 

 

بافت و جنس پارچه مبلی تایتانیک

این پارچه های مبلی مدرن که از بهترین الیاف ساخته شده اند و طرفداران زیادی در ایران دارند از جنس جیر هستند .
از مهم ترین موضوعاتی که این پارچه های موجود خاص کرده است و بافت و جنس پارچه های مبلی تایتانیک را از بقیه پارچه های مبلی متمایز می کند انعطاف پذیر بودن پارچه های مبلی تایتانیک است که این موضوع برای بسیاری از خریداران و فروشنده ها اهمیت بالایی دارد.
چون انعطاف پذیری این پارچه های مبلی سبب نرم شدن آنها می شود همچنین پارچه های مبلی تایتانیک به دلیل نوع بافت براقی که دارد به گفته بسیاری از خریداران زیبایی مبل‌ها را دو چندان می‌کند و مورد پسند بسیاری از خریداران و همچنین اطرافیان شما می تواند قرار بگیرد و جذابیت زیادی به پارچه های مبلی تایتانیک میدهد.
و این بافت جذاب و پر فروش آنها سبب شده است تا تجارت بزرگی در ایران داشته باشند و از آنها به صورت کاور برای مبل های دیگر استفاده کنند که بیشتر کاربرد های این پارچه های مبلی همین به صورت رویه است.

 

 

تنوع در رنگ بندی و طرح های پارچه مبلی تایتانیک

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این نوع از پارچه های مبلی که سبب محبوبیت آنها در ایران شده است تنوع در رنگ بندی و طرح‌های آنها است که شما برای خرید این پارچه های مبلی دستتان باز است و به راحتی می توانید پارچه مبلی مورد نظر خود را با رنگی که مد نظرتان است انتخاب کنید .
یکی از مواردی که در دیزاین خانه اهمیت بالایی دارد تطابق رنگ وسایل وسایل خانه با یکدیگر است که این موضع سبب می‌شود تا خانه شما از لوکس تر شود .
خانه های این پارچه های مبلی سعی دارند تا طرح‌ها و رنگ‌های جدیدتری از آنها تولید و به بازار عرضه کند چون هر چه تنوع در رنگ بندی پارچه های مبلی بیشتر باشد فروش آنها نیز افزایش می‌یابد و خرید و فروش گسترده تری از آنها انجام می‌شود به دلیل همین تنوع در رنگ بندی بهتر از خرید خود را به صورت اینترنتی و سفارش آنلاین از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهید چون با خرید اینترنتی راحت تر و بهتر می توانید رنگ پارچه مبلی خود را انتخاب کنید و فرصت بیشتری برای انتخاب دارید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه مبلی شانیل
شماره موبایل: 09120386431
شماره موبایل: 09192725381
شماره موبایل: 09158159395
پست الکترونيکي: mgharaei15@gmail.com
آراد برندینگ