آراد برندینگ
خانه / پارچه مبلی / بازار فروش پارچه مبلی پورشه

بازار فروش پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار است که روز به روز به تعداد مشتری های این پارچه های مبلی اضافه میشود و محبوبیت بیشتری در سطح کشور پیدا میکنند.
این پارجه های مبلی دارای تنوع رنگی و همچنین طول عمر بالایی هستند که به دلیل همین مزیت ها این پارچه های مبلی فروش بسیار خوبی دارند.

پارچه مبلی پورشه

 

قیمت پارچه مبلی پورشه در بازار پارچه های مبلی ایران

همانطور که بیان کردم این پارچه های مبلی علاوه بر کیفیت و جنس خوبی که دارند از طول عمر بالایی نیز برخوردارند که این پارچه های مبلی میتوانند به همین دلیل برای شما پارچه هایی با صرفه باشند چون شما میتوانید سال های سال از پارچه هایی با کیفیت و محبوب استفاده کنید و مجبور نیستید زود به زود پارچه های مبلی خود را تعویض کنید.

 

پارچه مبل پورشه

 

 

دلایل محبوبیت پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه این روزها حسابی مد شده است. تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار زیاد است. این پارچه مدرن که بیشتر برای مبلمان های مدرن استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند.

 

پارچه مبلی پورشه

 

 

شاهت های پارچه مبلی پورشه با پارچه های مازراتی

پارچه مبلی مازراتی و پورشه شباهت های زیادی با یکدیگر دارند و هر دو در سطح کشور و بازار پارچه های مبلی جایگاه بسیار خاصی دارند .
همچنین این دو پارچه مبلی محوبیت زیادی بین خریداران پارچه های مبلی دارند و تقریبا جز اولین انتخاب های مشتریان محسوب میشوند.
پارچه مبلی مازراتی مانند پارچه مبلی پورشه بافت مشابهی دارد و هر دوی انها خواب کمی دارند که این موضوع برای خیلی از خریداران پارچه های مبلی اهمیت دارد .

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه مبلی شانیل
شماره موبایل: 09120386431
شماره موبایل: 09192725381
شماره موبایل: 09158159395
پست الکترونيکي: mgharaei15@gmail.com
آراد برندینگ