بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

پارچه مبلی مازراتی از ان دسته پارچه های مبلی وارداتی است که مورد پسند بیشتر مردم ایران قرار گرفته است و معملا جز اولین انتخاب های خریداران پارچه های مبلی محسوب میشود .
این پارچه های مبلی در عین زیبایی ظاهری ای که دارند دارای کیفیت بسیار بالا و خوبی هستند .پارچه مبلی مازراتی

تولید و ساخت پارچه مبلی مازراتی در خارج از ایران

پارچه مبلی مازراتی یکی دیگر از برندهای ساخت چین می باشد و برخلاف تصور خیلی از مردم که فکر میکنند پارچه های مبلی وارد شده از چین جنس و بافت خوبی ندارند اما باید یک بار از این پارچه های مبلی استفاده کنید تا متوجه کیفیت بالای این پارچه های مبلی و همچنین طول عمر زیاد انها.
این پارچه از دیگر نمونه های مدرن به شمار می رود که این روزها استفاده از آن مد شده است. این پارچه ها شباهت زیادی به پارچه های پورشه دارند و دقیقا مثل آن ها خواب کمی دارند، اما سطح آن ها چندان صاف نیست و کمی برجستگی دارند.

 

پارچه مبلی مازراتی

بافت و جنس پارچه مبلی مازراتی

 پارچه های مازراتی بافت ریز و پشت سرهمی دارند و دارای خطوط در هم تنیده و نقطه ای هستند. طرح های موجود در میان انواع پارچه های مازراتی بسیار متنوع است  که همین تنوع انها سبب محبوبیت روزافزون این پارچه های مبلی شده است و هر کدام از آن ها نقش و بافت مخصوص به خود را دارند که آن ها را بسیار جذاب و متمایز می سازد.
طیف رنگ های این پارچه نیز مثل پورشه متنوع است. این نوع پارچه نیز برای مبلمان و دکوراسیون مدرن مناسب است و سبب شیک و لوکس شدن وسایل دیگر خانه ی شما میشود.

پارچه مبلی مازراتی

خرید انلاین پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی را میتوانید از سایت های معتبر خریداری کنید و سفارش دهید و هم چنین فروشگاه های بزرگ پارچه های مبلی اما با وجود تنوع در رنگ بندی این پارچه های مبلی بهتر است از طریق سایت اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه مبلی مازراتی

قیمت پارچه مبلی مازراتی مرغوب

قیمت پارچه مبلی مازراتی مرغوب در بازار ها بر اساس لیست هایی تعیین می گردد. …